Команда проекту

Автор казки

Друзі, вітаємо вас!

І хочемо познайомити вас з автором «Казки про добре серце» Наталією Писаренко!

Мама двох діточок, економіст за фаховою освітою, але поет у душі, Наталія з радістю ділиться своїм натхненням з нашими дітками та їх батьками!
У кожне слово казки і в кожний вірш вона вклала всю щирість свого серця і весь свій талант!

Найголовніше, чого хоче автор - додати тепла і радості кожному з слухачів та вселити надію у серця тих, кому важко. Надію через віру у те, що дива існують на світі!

Цей проект був задуманий автором, як проект серця, частина накладу дисків буде подарована дітками з сиротинців і інтернатів, а кошти зібрані від реалізації другої частини, будуть накопичуватися на рахунку Благодійного Фонду «Серце Дитини» для закупівлі реанімаційного обладнання для немовлят.
Що може розказати більше про автора, ніж його творчість?

Тож включайте диск, слухайте казку і нехай дива стаються у вашому житті!

pysarenko-natalia

Композитор казки

Дозвольте познайомити вас з людиною, без якої наша казка не наповнилася би такою чудовою музикою і прекрасними піснями, з головною діючою особою,- композитором, заслуженим діячем мистецтв і дуже щирою людиною - Юрієм Саєнко!

Завдячуючи його таланту, натхненню і праці наша казкова аудіо вистава перетворилася на справжній витвір мистецтва, в якому звучать пісні в стилі симфоджазу і коломийок, блюзових мотивів і романсів!

У творчому доробку Юрія Саєнко музика до художніх і документальних фільмів, симфонічні сюїти, мюзікли, пісні відомих виконавців! 

І талант такої людини прикрасив нашу "Казку про добре серце"! 

Повірте, що всі пісні, як жартівливі, так і серйозні,відгукнуться у ваших серцях, такі вони щирі та теплі!

Низький уклін Вам, пане Юрію за Вашу працю і Ваш талант!

Режисер і звукорежисер

Дозвольте познайомити вас ще з двома головними діючими особами - співавторами нашої аудіо вистави "Казка про добре серце",- талановитим  режисером - заслуженим артистом України Андрієм Сніцарчуком (на фото ліворуч ) і звукорежисером проекту - Тарасом Терлецьким (на фото праворуч).

Талант Андрія Сніцарчука зумів перенести події казки з паперу у інший вимір.

Він так майстерно  зрежисерував гру акторів казки, що слухаючи диск ви зможете уявити все, що відбувається з головним героєм, ніби побачити на власні очі!

До того ж, Андрій і сам зіграв у аудіо виставі декілька ролей (принця Кая та сина жаби) і ви навіть не здогадаєтеся, що це одна й та сама людина!

Щодо таланту нашого звукорежисера Тараса Терлецького, то його творчість  втілилася у "Казці про добре серце" музичними композиціями його авторства, які стали саундтреками аудіо вистави, і які зачаровують слухача своєю казковою мелодійністю.

Завдячуючи наполегливій праці нашого звукорежисера у студії звукозапису Samplerate Audio Production, на якій Тарас записує саундтреки до театральних вистав, музичних альбомів, комп'ютерних ігр, ми змогли записати нашу казку у рекордно стислий термін - всього за 2 місяці!

Без творчого натхнення, тонкого музичного відчуття і наполегливої праці Андрія і Тараса наша казка ніколи не отримала би такого звучання, не засяяла би такими яскравими барвами!

Хлопці, дякуємо вам за щиру підтримку, високий професіоналізм, легку вдачу, творчий підхід і клопітку працю!

Художник казки

Знайомтеся з талановитою художницею Ольгою Пасхаловою!

Саме фантазія і натхнення цієї молодої дівчини знайшло образи всіх героїв та чудові кольори нашої "Казки про добре серце"!

Саме її очами діти побачать Андрійка, Казкаря, Ангела і недобриків!

Оформлення диску і книжечки із текстами пісень втілили дизайнерські таланти Олі, а розмальовка, на 28 сторінках якої діти зможуть розфарбовувати казкових героїв кольорами своєї уяви, є просто витвором мистецтва! 

Ми дуже раді, що наша команда поповнилася такою щирою, доброю і світлою людиною!

Натхнення, Олю, Вашій уяві, та легкості втілення ідей в життя!

Музична композиція «Казка» Олександра Божика.

Ми хочемо познайомити вас з чудовою людиною, талановитим скрипалем Олександром Божиком, автором багатьох інструментальних творів, один із яких прикрасив "Казку про добре серце"!

Цей інструментальний твір також називається "Казка" і його чарівна мелодія стане провідником маленьких слухачів у казковий світ!

Талант Олександра Божика просто вражає: він не тільки є фіналістом шоу "Україна має талант, є лауреатом багатьох міжнародних і українських конкурсів!

Ще він щира і світла людина, серце якої відкрито до благодійності!

У нашому проекті Олександр Божик і його дружина Юлія  від самих початків,- ще у виставі, яка відбулася на сцені театру ім. Заньковецької, Юлія, Олександр і дитячий оркестр під керівництвом Олександра  "Веселі смички" виступили у ролі казкових чарівників, що рятували серце головного героя.

І тепер, прослуховуючи диск із нашою казкою, ви зможете насолоджуватися чарівною музикою Олександра Божика!

Дякуємо Олександру та Юлії Божик за відгук їх сердець і готовність робити добрі справи!

 

Автор колискової та тато Андрійка

Дозвольте познайомити вас ще з одним талановитим автором і виконавцем пісень, вокалістом гурту "Хмародери" Андрієм Колодійчуком!

Наша аудіо вистава "Казка про добре серце" складається з трьох казкових вечорів, кожен з яких завершується колисковою.

Два вечори звучатимуть чудові колискові у виконанні Оксани Мухи і Олесі Бонковської,  а один з вечорів - тепла і ніжна колискова, що виконується чоловічим голосом.

На студії Samplerate Audio Production була записана авторська пісня Андрія Колодійчука (який став казковим батьком головного героя казки), а саме колискова батька.

Повірте, друзі, що з перших нот, з перших акордів і перших слів ця колискова обійме ваші серця і стане рідною як для дітей, так і для дорослих! Її тепло зігріє вас, заколише і подарує вам лагідну посмішку!

Дякуємо Андрію за його талант і участь у проекті!

Дякуємо також Тарасу Терлецькому і Андрію Сніцарчуку за творчий і сердечний підхід в оранжуванні пісні!

Казкар

 

Знайомтеся, любі друзі!

Цей усміхнений світлий чоловік - наш Казкар!

Саме глибокий і теплий голос Народного артиста Украіни Януша Юхницького буде провідником наших дітей у чарівний світ казки!

Голос цього чудового чоловіка ніби рідні обійми заспокоїть і зігріє кожного слухача!

Казкар у виконанні пана Януша- справжній добрий чарівник з дитинства кожного з нас!

Щира подяка Вам п. Януше за добре та відкрите серце!

Низький Вам уклін за відкритість до добрих справ!

Озвучення слів автора і ролі молодого короля

Якщо хтось ще незнайомий з цим усміхненим чоловіком, дозвольте вас познайомити!

Це Ярослав Нудик - співак і актор (вокальна формація "Піккардійська Терція").

Голос цієї яскравої особистості і щирої людини лунає в кожній частині нашої трилогії "Казки про добре серце".

Ярослав Нудик озвучив автора казки - його теплий і глибокий голос буде супроводжувати нашу малечу у всіх пригодах головного героя - хлопчика з хворим серцем Андрійка.

А ще пан Ярослав заспіває чудову пісню молодого короля, наповнену теплом і коханням!

Це далеко не перший проект, в якому пан Ярослав дарує дітям своє тепло.

Разом із Оксаною Мухою та Павлом Табаковим він озвучував чудові українські мультфільми з серії "Різдвяна Казка".

Тож,  дякуємо пану Ярославу за його щире серце і за його талант, яким він ділиться з нашими дітьми!

Головний герой Андрійко

Хто вгадає, кого так серйозно озвучує ця дівчинка?

Це наш казковий герой АНДРІЙКО!

Роксолянка Терлецька просто вразила всіх своїм талантом - наскільки вона зуміла перевтілитися в головного героя!

На прослуховуваннях, які як в "Голосі країні" відбувалися із закритими очима, вся "відбіркова" комісія 100% проголосувала за цього "завзятого хлопця"!

Дякуємо нашій розумничці Роксолянці і бажаємо їй, щоб іі талант розквітав і розвивався!

Впевнені, що колись побачимо ії на великій сцені!

Ангелик і мама Андрійка

Наталочка Фехтель справжній Ангелик , як в житті так і в нашій музичній "Казці про добре Серце"!

Хто дивився виставу у театрі ім. М. Заньковецької за мотивами казки, що відбулася 24.01.2017р., режисером якої була мама Наталочки актриса театру ім. Заньковецької Мар'яна Фехтель, той вже знайомий з цією веселою талановитою дівчинкою. Саме вона була другом і провідником головного героя у світ казки!

Тепер в аудіо виставі Наталя озвучує Андрійкового Ангела-Охоронця, відважно захищає його від недобриків - Зневірика і Незнайчика!
Вона разом із Казкарем доводить хлопчику,що дива на світі існують!
Дякуємо нашому Ангелику за її легку вдачу, наполегливість у роботі і за її щире серце!

А мама Наталочки, Мар’яна Фехтель, в нашій аудіо виставі озвучила маму головного героя Андрійка! Тож її лагідний і теплий голос супроводжуватиме наших маленьких слухачів продовж всієї казки!

Зневірик

Познайомтеся із нашим Зневіриком!

Тобто з талановитим актором театру ім. М. Заньковецької і актором кіно Олесем Федорченко! 

Олесь з нами у проекті від самих його початків,- ще на виставі за мотивами казки, яка відбулася на сцені театру в січні 2017 року, його завзятий, яскравий і непересічний Зневірик заряджав настроєм всіх дітлахів у залі!

В аудіо казці наш звукорежисер здійснив обробку голосів недобриків таким чином, щоб їхні діалоги і пісні звучали для маленьких слухачів ще яскравіше!

Тож слухайте і отримуйте задоволення!

Дякуємо Олесю за його підтримку, за його участь у проекті і його талант!

Незнайчик

Цей усміхнений хлопець - це наш другий казковий негативний герой - недобрик Незнайчик!

А в житті цього веселого енергійного хлопця звати Олег Пригода!

По сюжету наш Незнайчик нічого не знає і у всьому сумнівається, і Олегу філігранно вдалося передати характер казкового персонажу і на сцені театру ім. М. Заньковецької, і в нашій аудіо виставі!

Олег студент факультеті культури і мистецтв Франківського вишу, дуже любить діток і дітки відповідають йому взаємністю (хто ще не дивився, подивіться проект «Кулінарні пригоди з Олегом Пригодою», де в студії разом із Олегом творять кулінарні дива дітки із сиротинців і родинних будинків).

Тож, повірте, наші дітки будуть із цікавістю чекати кожної появи голосу Незнайчика у Казці про добре серце!

Дюймовочка і Еліза

У «Казці про добре серце» аж дві героїні співають і читають вірші голосом дуже талановитої співачки, чудової людини, люблячої матусі Оксани Мухи – Дюймовочка і Еліза!

Пісні у виконанні цієї співачки, музику до яких написав талановитий композитор Юрій Саєнко на вірші Наталії Писаренко, вийшли такими проникливими і чудовими, що коли їх слухаєш, то здається що слухає їх саме серце!

Оксана від самих початків підтримує наш проект- її голос звучав зі сцени театру ім. Заньковецької у благодійній виставі, її героїня зцілювала серце головного героя своєю любов'ю!

Ми тішимося, що наші діточки зможуть співати пісні Дюймовочки і Елізи разом із Оксаною Мухою!

Дякуємо Оксані за її доброту і щедрість душі!

На фото Оксана Муха, звукорежисер Ю.Мельник (у студії якого відбувався запис пісень Оксани) і композитор Ю.Саєнко.

Мама Дюймовочки

Впевнені, що всі впізнали цю чарівну дівчину!

Це талановита співачка Славця  (Ярослава Притула), педагог вокалу і чарівна дружина Дідзьо!

У нашій казці вона озвучує роль мами Дюймовочки!

Майже вночі, попри весь щільний і заповнений графік Славці, наших акторів і композитора Юрія Саєнко, на студіі Samplerate Audio Production була записана ніжна і прониклива пісня - пісня мами.

Щиро дякуємо Славці за іі відкриту душу і талант!

І дякуємо Богу за кожне серце, що б'ється з нашими серцями в унісон в справі допомоги діткам!

Мама жаба

От вгадайте, кого озвучує в нашій казці ця чарівна усміхнена дівчина?

Талановита актриса театру ім. М. Заньковецької і вокалістка кавер-гурту «Роги» Марта Кулай заспівала у «Казці про добре серце» пісню Жаби! Так-так, саме тої жаби, якій дуже хотілося, щоб її ледачий син одружився на такому світлому і ніжному створінні як Дюймовочка!

Пісня вийшла пречудова, весела і яскрава! Її не можливо не полюбити і не підспівувати разом із казковими жабками!

Дякуємо Марті за її щирість і талант!

Син жаби

Це заслужений артист України Андрій Сніцарчук, який виступив режисером аудіо версії казки, здійснював підбір і проводив репетиції з акторами, разом із звукорежисером Тарасом Терлецьким складав нашу казку в єдину картину з малюсіньких треків, немов із пазлів.

І крім того, Андрій озвучив двох казкових персонажів! Його голосом співає ледачий син жаби, а також читає вірш молодий принц!

Дякуємо Андрієві за його величезний вклад у нашу справу, за його талант і відкрите серце!

Метелик

Це талановита актриса Першого театру для дітей і юнацтва Олена Крилова!

Пісенька, написана композитором Ю. Саєнко на слова Н.Писаренко і озвучена пані Оленою, ніжна, добра і така милозвучна, що її із задоволенням будуть підспівувати всі дітки, що слухатимуть казку!

Дякуємо пані Олені за її талант, щирість і добре серце!

Хрущ

Ви вже роздивилися усміхненого засмаглого красеня на фото?

Так, це Віталій Козловський!

Сьогодні в Трускавці, де Віталій проводить свій сольний концерт, наш режисер Андрій Сніцарчук і звукорежисер Тарас Терлецький записали Віталія у ролі одного з казкових персонажів Казки про добре серце!

А от в ролі якого? В ролі Хруща! Тож наші дітки зможуть «пожужжати» разом з Віталієм у своє задоволення!  

 

Дякуємо Віталію за його талант і його підтримку нашого проекту!

Стара миша

Знайомтеся, друзі, це талановита, весела і завзята актриса театру ім. М.Заньковецької Мирослава Солук! 

А в нашій казці це старенька сіра Миша!

Як відбуваються такі метаморфози, коли тендітна ніжна дівчина співає голосом старенької миші, можна тільки дивуватися! Люди це називають талантом, а насправді це є справжнє диво!  

У п'ятницю на студіі Samplerate Audio Production було записано дві веселі жартівливі пісеньки Миші (композитор Ю.Саєнко, вірші Н.Писаренко), які прикрасять собою нашу казку!

Мирославо, найщиріша вам подяка за вашу участь у нашому проекті і за ваш талант!

Жадібний Кріт

Це наш казковий жадібний і старий Кріт!

І дивиться він на вас очима талановитого актора театру ім. М. Заньковецької Дмитра Каршневича!

Коли будете слухати казку і почуєте низький поважний голос жадібного Крота, ви ніколи не повірите, що співав пісні цей молодий і веселий хлопчина! Але ми бачили це в студії на власні очі, тож повірте нам!

Дякуємо Дмитру за яскраве і талановите виконання своєї ролі!

Король батько і ворон Карл

Тож знайомтеся - талановитий актор театру ТЮГ, відомий завзятий тамада, організатор усіляких заходів Ігор Гулюк!

І саме його голосом співатиме Король батько у нашій казці!

І не тільки Король, пан Ігор озвучує ще одного персонажа, і цей персонаж з казкового світу птахів!

Це поважний ворон Карл з третьої частини «Казки про добре серце»!

Це абсолютно різнопланові пісні, одна з яких лірична, а друга жартівлива, та талант Ігора Гулюка наповнив душею їх обидві! Ви отримаєте справжнє задоволення прослуховуючи їх!

Дякуємо Вам, пане Ігорю, за Ваш талант і за те, що подарували дітям радість!

Знову і знову дякуємо композитору Юрію Саєнко і автору віршів Наталії Писаренко за яскраві і душевні пісні, які звучатимуть в казці!

Зла мачуха і ворона Клара

Не повірите, але ця сяюча усміхнена красуня має у казці дві ролі, одна з яких це роль недоброї Мачухи, а друга – балакучої ворони Клари! 

В нас навіть негативні персонажі озвучуються найпозитивнішими людьми!

Знайомтеся - заслужена актриса театру ім. М. Заньковецької Альбіна Сотнікова!

Пісні, написані нашим талановитим композитором Юрієм Саєнко, які заспівала Альбіна, настільки яскраво і талановито відкрили характери персонажів, що стали ще однією справжньою прикрасою нашої казки!

Дякуємо Альбіні Сотніковій за 100% попадання в образи, за іі талант і щире серце!

Добра фея з лісу і чаклунка з саду

Цього разу відбувалося чародійне дійство - народна артистка України, автор п'єс і численних мистецьких проектів Олександра Бонковська озвучувала роль казкової чаклунки.

Пані Леся своєю участю творчо і натхненно розмалювала персонажа, роль якого озвучила.

З найглибшої язичницької давнини захованої в надрах фольклору,нею були взяті народні промовляння, які наповнили пісню і чародійством та оригінальністю.

Крім цього, Олександра Бонковська озвучила ще одного персонажа казки – добру фею, яка допоможе Єлізі знайти її братів і зняти з них чаклунство, заподіяне злою мачухою.

Дякуємо Олександрі Бонковській за таку неймовірну передачу образів, за Ваш талант, професіоналізм і відкрите серце!

Брати Елізи

Знайомимо вас із ще одним зірковим колективом щирих людей - вокальним октетом "Орфей"!

В мюзиклі "Казка про добре серце" хлопці озвучують братів Елізи!

Звучання їх голосів просто зачаровує серця своєю чистотою і теплом! 

Пісня у їх виконанні, написана композитором Ю. Саєнко на вірші Н.Писаренко, просто підіймає слухача у небо - саме туди, звідки величними білими лебедями брати повертаються до Елізи.

Октет "Орфей" підтримує наш проект від самих його початків. У виставі, яка відбулася на сцені театру ім. М. Заньковецької, весь колектив октету і маленька донечка Любомира Кончаківського, Олеся, зцілювали серце головного героя в образах Білосніжки і Сіми гномів і дарували чудову акапельну пісню всім глядачам!

Ми щиро вдячні октету "Орфей" за те, що вони дарують свій талант і своє натхнення нашим дітям!

Бажаємо всім учасникам колективу Божої підтримки і розквіту їх творчості!

Злий радник короля

Познайомтеся із талановитим актором театру ім. М. Заньковецької , заслуженим артистом України, Василем Коржуком!

Вірш радника, який намовляє короля проти Елізи, у виконанні Василя просто вражає слухача у саме серце, настільки талант актора зумів передати всю підступність, холодність і злостивість казкового персонажа.

"Діти - це глядач, якого не можна купити чи задобрити,"- сказав Василь в одному із своїх інтерв'ю,- "тому фальш вони відчувають інтуїтивно! Або твій герой справжній, або його просто немає." 

Дякуємо Василю за його талант, щирість душі і відкрите до добрих справ серце!  

Герда

Це наша казкова Герда - Аня Писаренко!

Багато хто вже знайомий із цією усміхненою доброю дівчинкою - на виставі в театрі ім. М. Заньковецької Аня співала і танцювала в образі Герди, і разом з іншими казковими героями дарувала головному герою частинку свого серця, зцілювала його своєю любов'ю!

В аудіоказці Аня одна з чотирьох дітей, які поряд з професійними акторами озвучують казкових персонажів (головного героя Андрійка, доброго Ангелика і відважного Кая).

Щира безпосередність наших діток, їх гаряче бажання вкласти у казку своє серце - це справжній скарб і чиста радість! 

Божого благословення усім нашим діткам!

 

Кай

Знайомтеся з нашим казковим Каєм - маленьким співаком Артуром Галасом!

Артур один з чотрирьох маленьків артистів, який вклав свій талант у нашу казку!

Саме його дзвінким і чистим голосом співає Кай!

Дякуємо Артуру і його музичному наставнику Венедиктовій Вікторії за їх працю і щирі серця!

Пишаємося, що маємо таких талановитих і радісних дітей!

Снігова королева

Знайомтеся із талановитою артисткою театру ім М. Заньковецької Наталією Поліщук!

Це наша казкова Снігова Королева! Отака тепла і усміхнена!

А її голос наповнив пісню Снігової Королеви такою глибиною і силою, що слухаючи її складається враження, що слухає її саме серце!

Дякуємо Наталії за той скарб, яким наділив її Господь, і яким вона ділиться з нашими дітками!

Маленька розбійниця

А тепер дозвольте познайомити вас із... розбійницею!

Так, ця добра і усміхнена жінка справжня казкова розбійниця!

Пані Леся Шкапяк – талановита актриса Першого українського театру для дітей та юнацтва.

Мелодія пісні Розбійниці, написана композитором Ю.Саєнко у стилі танго, та озвучена пані Лесею, стала ще однією яскравою прикрасою мюзиклу "Казка про добре серце"!

Дякуємо пані Лесі за іі талант і геніальне втілення образу!

Розбійники

А що до цілого гурту розбійників? Не страшно знайомитись?

Звісно, що це казкові розбійники, а у житті,- веселі, завзяті і талановиті актори театру ім. М. Заньковецької та учасники кавер - гурту «Роги»!

У виконанні цих хлопців і вокалістки гурту Марти Кулай на студії звукозапису була записана хуліганська пісня розбійників з третьої частини казки, яка просто не може залишити вас байдужими!

Дякуємо кавер – гурту «Роги» за їх підтримку, участь у проекті і щирість їх сердець! Бажаємо колективу натхнення і розквіту їх творчості!